درباره ما
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. درباره ما
درباره آژانس دیجیتال مارکتینگ ما

زمانی که بحث استارت آپ ها در کشور تازه رواج پیدا کرده بود و برنامه های استارت آپ ویکند به صورت هفتگی در هر شهر ایران برگزار میشد؛ اکوسیستم کارآفرینی اصفهان هم با همکاری منتورهای کاربلد فعالیت های قابل قبولی را انجام داد.  مشارکت و فعالیت های مستمر ده ساله در این حوزه، سبب گرد هم آمدن گروهی از برنامه نویسان و طراحان سایت خبره بود. ما نام دارت را برای خود انتخاب کردیم. دارت نشان دهنده تلاش برای رسیدن به هدفی مشخص، با نیرو گرفتن از بالهای متنوع و باانگیزه است. 

خانم مهندس بصیری
مدیریت
مشاهده ویدئو
دلایل برتری آژانس ما

ما به فلسفه کار تیمی اعتقاد داریم و میدانیم نتیجه مناسب، با هم افزایی تیمی رخ خواهد داد. نزدیک کردن خط مشی گروه دارت برای انجام پروژه ها به Agile Disciplines و scrum methodology باعث شد تا کیفیت و نحوه فعالیت ها در سطح متفاوتی قرار گرفته و طبق چرخه پویای دارت خدمات خود را ارائه دهیم.

نیروی خلاق و با استعداد

همیشه اولین اولویت در جذب همکاران جدید مهارت و نوآوری است.

قیمت مناسب خدمات

هدف دارت ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ یکپارچه با قیمت مقرون به صرفه برای کسب و کارهای متوسط است.

جوایز کسب شده ما
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید.
5 سال پیاپی بهترین شرکت
3 سال کارآفرین برتر
4 بار برنده لوح مشتری مداری
اهداف و آرمان های مجموعه ما
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
رضایت کارفرمایان
94%
تیم مجرب و کارآمد
85%
همراهی با تکنولوژی روز دنیا
90%
کسانی که به ما اعتماد کردند

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.